Reviews from our customers

See how we take care of our customers' experience with reliability, top quality and more

Miałam robione KTG w WMC i jestem bardzo zadowolona! Robiłam je również w innej placówce, więc mam porównanie. Zarówno pod względem ceny, jak i jakości jest tu o wiele lepiej, a dodatkowo otrzymuje się opis badania. Polecam! ~ Victoria D
Cieszę się, że znalazłam to miejsce🤗Niesamowity personel i bardzo profesjonalne podejście do pacjenta 😇 Fajnie, że w rejestracji są miłe Panie, które faktycznie lubią swoją pracę i są bardzo pomocne! ~ Zofia
Чудова клініка! Затишно, тепло і чисто 🙂 Пані Анастасія Зейнієва висококласний спеціаліст. Я отримала відповіді на всі запитання. Огляд пройшов у комфортній атмосфері. Рекомендую однозначно! ~ Наталія Ч
Bardzo profesjonalny a zarazem miły personel, zwłaszcza Panie rejestratorki. Dzięki bardzo urokiwej poczekalni mogłem się zrelaksować się przed wizytą w gabinecie 😊 ~ Jakub P
Super przychodnia, BARDZO MIŁY PERSONEL dla wszystkich pacjętów bez wyjątków. Polecam wszystkim potrzebującym pacjentom. ~ Grzegorz M
Przychodnia świetna. Jestem zadowolona z wizyty- cały personel bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Polecam ~ Katarzyna N
Wspaniała obsługa, ładne wnętrza, profesjonalna opieka lekarska, dobra lokalizacja. Z całego serca polecam! ~ Jagoda M
Bardzo profesjonajme podejśvie do pacjęta, czułem się zaopiekowany, kompleksowo przebadany, wyjaśniono wszystkie moje wątpliwości. ~ Marek N
Z calego serca polecam tą przychodnie. Miła obsługa i profesjonalne podejście do pacjenta. ~ Renata O
Dziękuję za moją wizytę. Personel bardzo profesjonalny, a panie na recepcji miłe i pomocne. ~ Anna L
Bardzo miły personel z indywidualnym podejściem do pacjenta. Dodatkową zaletą jest piękne wnętrze. ~ Natalia
Bardzo miłe panie na recepcji i kompetentni lekarze, świetna atmosfera, polecam każdemu. ~ Julia J
Cudowny personel! Bardzo dobrze wykwalifikowani specjaliści! Polecam z całego serca! ~ Hania K
Bardzo Miła obsługa. Profesjonalny personel medyczny! Szczerze Polecam! ~ Emirates A
Bardzo miły personel oraz super wykfalifkowani specjaliści. Polecam ~ Bernard B
Polecam przychodnie, miła obsługa, uprzejmi i wykwalifikowali lekarze. ~ Paweł M
Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Serdecznie polecam! ~ Julia S
Przemiła recepcja oraz profesjonalne podejście do pacjenta :)) ~ Weronika L
Bardzo kulturalny personel z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Polecam! ~ Nikola K
Łatwy kontakt, pani Oliwia jest bardzo pomocna i empatyczna, polecam! ~ Bar M
Przychodnia z profesjonalnym personelem, bardzo miłe i pomocne panie na recepcji ~ Julia M
The clinic is wonderful, very clean, cozy, and warm, with great music playing. The staff is very welcoming and nice, and a big thank you to the gynecologist, Anastasia, who is very sweet and polite. ~ Ника Г
Bardzo profesjonalni lekarze a Panie na recepcji kompetentne i pomocne ~ Monika B
Miły personel, szybka i profesjonalna obsługa. ~ Adam P

Find us on social media