See how we take care of our customers' experience with reliability, top quality and more
Miałam robione KTG w WMC i jestem bardzo zadowolona! Robiłam je również w innej placówce, więc mam porównanie. Zarówno pod względem ceny, jak i jakości jest tu o wiele lepiej, a dodatkowo otrzymuje się opis badania. Polecam!
~ Victoria D
Cieszę się, że znalazłam to miejsce🤗Niesamowity personel i bardzo profesjonalne podejście do pacjenta 😇 Fajnie, że w rejestracji są miłe Panie, które faktycznie lubią swoją pracę i są bardzo pomocne!
~ Zofia
Чудова клініка! Затишно, тепло і чисто 🙂
Пані Анастасія Зейнієва висококласний спеціаліст. Я отримала відповіді на всі запитання. Огляд пройшов у комфортній атмосфері. Рекомендую однозначно!
~ Наталія Ч
Bardzo profesjonalny a zarazem miły personel, zwłaszcza Panie rejestratorki. Dzięki bardzo urokiwej poczekalni mogłem się zrelaksować się przed wizytą w gabinecie 😊
~ Jakub P
Super przychodnia, BARDZO MIŁY PERSONEL dla wszystkich pacjętów bez wyjątków. Polecam wszystkim potrzebującym pacjentom.
~ Grzegorz M
Przychodnia świetna. Jestem zadowolona z wizyty- cały personel bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Polecam
~ Katarzyna N
Wspaniała obsługa, ładne wnętrza, profesjonalna opieka lekarska, dobra lokalizacja. Z całego serca polecam!
~ Jagoda M
Bardzo profesjonajme podejśvie do pacjęta, czułem się zaopiekowany, kompleksowo przebadany, wyjaśniono wszystkie moje wątpliwości.
~ Marek N
Z calego serca polecam tą przychodnie. Miła obsługa i profesjonalne podejście do pacjenta.
~ Renata O
Dziękuję za moją wizytę. Personel bardzo profesjonalny, a panie na recepcji miłe i pomocne.
~ Anna L
Bardzo miły personel z indywidualnym podejściem do pacjenta. Dodatkową zaletą jest piękne wnętrze.
~ Natalia
Bardzo miłe panie na recepcji i kompetentni lekarze, świetna atmosfera, polecam każdemu.
~ Julia J
Cudowny personel! Bardzo dobrze wykwalifikowani specjaliści! Polecam z całego serca!
~ Hania K
Bardzo Miła obsługa. Profesjonalny personel medyczny! Szczerze Polecam!
~ Emirates A
Bardzo miły personel oraz super wykfalifkowani specjaliści. Polecam
~ Bernard B
Polecam przychodnie, miła obsługa, uprzejmi i wykwalifikowali lekarze.
~ Paweł M
Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Serdecznie polecam!
~ Julia S
Przemiła recepcja oraz profesjonalne podejście do pacjenta :))
~ Weronika L
Bardzo kulturalny personel z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Polecam!
~ Nikola K
Łatwy kontakt, pani Oliwia jest bardzo pomocna i empatyczna, polecam!
~ Bar M
Przychodnia z profesjonalnym personelem, bardzo miłe i pomocne panie na recepcji
~ Julia M
The clinic is wonderful, very clean, cozy, and warm, with great music playing. The staff is very welcoming and nice, and a big thank you to the gynecologist, Anastasia, who is very sweet and polite.
~ Ника Г
Bardzo profesjonalni lekarze a Panie na recepcji kompetentne i pomocne
~ Monika B
Miły personel, szybka i profesjonalna obsługa.
~ Adam P